فر ایران فروشگاه تخصصی لوازم آشپزخانه

تضمین قیمت :

قیمت هایی که در فروشگاه اینترنتی فر ایران برای شما مشتریان عزیز ارائه شده است بر اساس نرخ تصویب شده کارخانجات و یا واردکنندگان می باشد و به هیچ عنوان اختیاری نیستند. و تمامی قیمت ها در زمان فروش های ویژه و پیشنهادات تشویقی نیز براساس همین نرخ بر روی محصولات اعمال شده و به شما مشتریان عزیز ارائه می گردد.

اصالت کالا :فروشگاه اینترنتی فر ایران تمام تلاش خود را می کند تا در همه زمان محصولات اصل و با کیفیت را در اختیار مشتری قرار دهد. این فروشگاه محصولات را از تولید کنندگان اصلی و وارد کنندگان معتبر تهیه کرده و به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد و اصالت آنها را نیز تضمین می کند

زمان ارسال :

(شهر تهران)

. در صورتی که کالای انتخاب شده توسط مشتری در زمان استعلام موجود باشد  و تا قبل از ساعت 17 سفارش خود را نهایی کرده باشد ، امکان ارسال کالا تا حداکثر 3 ساعت وجود دارد و زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود.

. در صورتی که کالای انتخاب شده توسط مشتری در زمان استعلام موجود باشد و پس از ساعت 17 سفارش خود را نهایی کرده باشد امکان ارسال کالا حداکثر تا ساعت 13 روز کاری بعدی وجود دارد. زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود.

. در صورتی که کالای انتخاب شده توسط مشتری سفارشی باشد و یا اینکه تهیه آن به زمان احتیاج داشته باشد ، کالا با هماهنگی مشتری ارسال می گردد.

(به این موضوع توجه باید داشت ، همانطور که در سایر بخش های سایت ذکر شده ، محصولات سفارشی به هیچ عنوان امکان مرجوعی یا تعویض ندارند و مستلزم بیعانه هستند.)

. با در نظر داشتن این موضوع که محصولات مستقیما از انبار ارسال می گردند ، فاکتور نیز به صورت الکترونیکی برای مشتریان ارسال می شود و در صورت تقاضای فاکتور کاغذی از سوی مشتری هزینه ارسال آن بطور جداگانه از مشتری دریافت می گردد.

. در هنگام دریافت در تهران نیاز است تا کارت شناسایی خود را به همراه داشته و ارائه دهید.

. در روز های تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد.

(شهرستان ها)

. در صورتی که کالای انتخاب شده توسط مشتری در زمان استعلام موجود باشد و تاقبل از ساعت 17 سفارش خود را نهایی کرده باشد ، امکان ارسال کالا در همان روز به باربری ، تیپاکس ، پست و .. وجود دارد و زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود. به دنبال آن ، بارنامه مربوطه نیز حداکثر روز کاری بعدی ارسال می گردد.

. در صورتی که کالای انتخاب شده توسط مشتری در زمان استعلام موجود باشد و پس از ساعت 17 سفارش خود را نهایی کرده باشد امکان ارسال کالا در روز بعدی کاری به باربری ، تیپاکس ، پست و … وجود دارد و زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود. به دنبال آن بارنامه مربوطه نیز حداکثر روز کاری بعدی ارسال می گردد.

. در صورتی که کالای انتخاب شده توسط مشتری سفارشی باشد و یا اینکه تهیه آن به زمان احتیاج داشته باشد ، کالا با هماهنگی مشتری ارسال می گردد. به دنبال آن بارنامه مربوطه نیزحداکثر روز کاری بعدی ارسال میگردد.

(به این موضوع توجه باید داشت ، همانطور که در سایر بخش های سایت ذکر شده ، محصوات سفارشی به هیچ عنوان امکان مرجوعی یا تعویض ندارند و مستلزم تسویه کامل قبل از سفارش هستند.)

. ارسال کالا توسط باربری معمولا بین یک تا دو روز و تیپاکس و پست معمولا یک روزه می باشد.

. با در نظر داشتن این موضوع که محصولات مستقیما از انبار ارسال می گردند ، فاکتور نیز به صورت الکترونیکی برای مشتریان ارسال می شود و در صورت تقاضای فاکتور کاغذی از سوی مشتری هزیته ارسال آن بطور جداگانه از مشتری دریافت میگردد.

. در روزهای تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد.

. قابل ذکر می باشد که مسئولیت حمل بار به شهرستان به عهده مشتری ، باربری ، تیپاکس و پست حمل کننده بار می باشد. فروشگاه اینترنتی فر ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال شکستن و آسیب دیدن بار توسط شرکت های حمل و نقل ندارد. همچنین مشتری می تواند نحوه حمل کالا و یا نام بار بری مورد نظر و مورد اطمینان خود را اطلاع دهد.

 

روش های پرداخت :

شما مشتریان عزیز بایستی قبل از ثبت سفارشات خود در سایت فر ایران از استعلام موجودی و قیمت محصولات از طریق تماس تلفنی یا یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس باما مطلع شوید. پیش فاکتور ارائه شده از جانب شما تنها به ساعت و تاریخ روز معتبر می باشد و در غیر اینصورت در زمان های دیگر در صورت تغییر قیمت کالا معتبر نخواهد بود.

روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی فر ایران به شرح زیر می باشد:

پرداخت اینترنتی :

در روش پرداخت اینترنتی شما می توانید از طریق تمامی کارت های عضو شتاب و با همراه داشتن اطلاعات و شماره حساب مربوط به سایت مبدأ ، اقدام به خرید و ثبت سفارشات خود از طریق درگاه اینترنتی نمایید.

قابل ذکر می باشد که تمامی سفارشات با مبلغ کمتر از 500,000 هزار تومان تنها از طریق درگاه اینترنتی و یا کارت به کارت انجام می شود و تنها در صورت تسویه حساب کامل در هنگام ثبت سفارش  ، آن محصول برای شما ارسال می گردد.

مشخصات مورد نیاز هر فرد برای خرید توسط کارت های عضو شتاب عبارتند از :

. شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت

. رمز دوم یا اینترنتی کارت که از طریق مراجعه به خودپرداز بان مربوطه قابل دریافت است.

. شماره cvv2 درج شده بر پشت کارت که معمولا یک عدد 3 یا 4 رقمی است.

. ماه و سال انقضاء کارت که بر روی آن درج شده است.

پرداخت در محل :

این روش در حال حاضر تنها مختص مشتریان شهر تهران می باشد.

در این روش پس از آن که سفارش خود را بصورت اینترنتی یا تلفنی ثبت نمودید ، در صورتی که مبلغ فاکتور شما بیشتر از 500,000 توامن باشد ، می توانید وجه آن را از طریق کارتخوان سیار و یا کارت به کارت (در صورت هماهنگی قبلی) و همچنین به صورت نقدی نقدی پرداخت نمایید. البته در این میان محصولاتی وجود دارند که به صورت سفارشی تهیه وارسال می شوند ، که در این صورت برای ثبت این نوع سفارشات نیاز است تا 30 درصد وجه آن پیش از ارسال به حساب سایت مبدأ واریز گردد و مابقی در محل و زمان تحویل کالا تسویه می گردد.

(همچنین باید گفت که محصولات سفارشی به هیج عنوان قابل بازگشت ، تعویض و مرجوعی نیستند.)

بازگشت کالا :

یکی از مهم ترین اهداف ما در فروشگاه تخصصی فر ایران این است که مشتری یک خرید با رضایت کامل از تمام جهات را انجام دهد. در راستای استحقاق این هدف همواره تلاش می کنیم تا تمامی کالاها به صورت صحیح و سالم و مطابق با سفارش مشتری برای او ارسال شود. اما با این وجود ممکن است مشتریان دچار شرایط و مسائلی شوند که از پیش برای آن تمهیداتی اندیشیده شده است.

ایراد فنی :

در مواردی که ایراد فنی وجود داشته باشد ، در صورت سالم نگه داشتن کارتن کالا شما تا 7 روز می توانید به ما اطلاع دهید تا به آن رسیدگی شود. قابل ذکر می باشد که راه اندازی نادرست و اشتباه ، حمل و نقل نادرست ، تنظیمات نادرست و اشتباه و نگهداری در شرایط نامناسبی که سبب آسیب رسیدن به محصول می گردد به عهده فروشگاه اینترنتی شیرآلات نمی باشد.

ایراد فیزیکی :

در شهر تهران در هنگام دریافت کالا در محل تعیین شده توسط مشتری ، لازم می باشد تا مشتری کالای خود را از تمام لحاظ و ظاهر فیزیکی بررسی کرده و در صورت وجود ایراد و مشکل در همان زمان به ما اعلام نماید. در غیر این صورت ایراد متوجه ما نخواهد بود.

ارسال کالا به شهرستان ها توسط باربری ، پست و تیپاکس صورت می گیرد و ما موظف به تحویل سالم تمامی سفارشات به محل روش انتخابی شما برای ارسال می باشیم  و بعد از آن مسئولیت حمل کالا به شهرستان از عهده ما خارج است. همچنین پیشنهاد ما این است که در هنگام ذریافت کالا در شهرستان پیش از اینکه رسید آن را امضاء کنید از صحت و سلامت آن مطمئن شوید. قابل ذکر است که ارسال چینی بهداشتی به شهرستان ها با مسئولیت و ضمانت خود مشتری صورت می گیرد و فروشگاه فر ایران هیچگونه مسئولیتی در جهت اتفاقات ممکن برعهده نخواهد گرفت.

مغایرت :

مشتریان باید در صورتی که اطلاعات ذکر شده بر روی جعبه محصول واضح ، کالا را با موارد ذکر شده در سفارش خود مطابقت داده و بررسی نمایند. در غیر اینصورت اگر امکان این کار وجود نداشت و محصول دریافتی با محصول انتخابی شما از سایت شیرآلات و فاکتور شما تفاوت داشت ، بایستی حداکثر تا 24 ساعت با ما تماس گرفته و مغایرت کالا را به ما اطلاع دهید. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه فروشگاه فر ایران نخواهد بود.

انصراف از خرید :

در هر صورتی اگر از خرید خود بنابر دلایل فنی یا سلیقه ای منصرف شده باشید تنها در صورتی که جعبه باز نشده باشد شما حداکثر تا 7 روز می توانید کالا را عودت نمایید. قابل ذکر است که هزینه بازگشت کالا در چنین شرایطی بر عهده مشتریان است. وجه کالا نیز تا 24 ساعت بعد از دریافت و اطمینان از سلامت آن به کارت یا حساب مشتری واریز می شود.

(تذکر : باید گفته شود که محصولات سفارشی به هیچ عنوان امکان تعویض یا مرجوع کردن وجود ندارد.)

 

در حال به روزرسانی…
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Call Now